Son mesaj - Gönderen: Recep Ergin - Salı, 01 Kasım 2011 23:40
Sitemizin yeni hali www.gumushane.gen.tr/v2 adresinde test edilmektedir. Lütfen belirli aralıklarla ziyaret ederek, yaşadığınız aksaklıkları ve önerilerinizi admin@gumushane.gen.tr adresinden veya buradaki formdan bize bildirin.
HABERLER
 
En Son Eklenen 5 Köşe Yazısı
• [ Hüseyin ÖZGÜN ] Kakara kikiri işler...
Ekleyen Recep Ergin Tarih Perşembe, 17 Kasım 2011 00:15 Görüntülenme: 2571 | Yorumlar: 0
• [ Hasan PİR ] GÜMÜŞHANE 13. YÜZYILDA AHİLİK MERKEZLERİNDEN BİRİYDİ
Ekleyen Recep Ergin Tarih Çarşamba, 16 Kasım 2011 23:56 Görüntülenme: 2567 | Yorumlar: 0
• [ Altan EKMEN ] SURİYE NEREYE?
Ekleyen Recep Ergin Tarih Salı, 15 Kasım 2011 16:12 Görüntülenme: 1988 | Yorumlar: 0
• [ Yusuf SADIK ] Güven Güvenirlik
Ekleyen Recep Ergin Tarih Salı, 15 Kasım 2011 16:11 Görüntülenme: 2330 | Yorumlar: 0
• [ Ekrem YILDIZ ] VEDA YAZISI
Ekleyen Recep Ergin Tarih Salı, 15 Kasım 2011 13:58 Görüntülenme: 2697 | Yorumlar: 0
 
Duyurularımız...

» Fotoğraf Galerimizde 31 Ekim 2011 tarihinde eklediğimiz 273 adet ( Artabel, Süle Köyü ) ve 5 Haziran 2011 tarihinde eklediğimiz 79  (Gümüşhane, Canca Kalesi, çeşitli köy fotoğrafları ) adet fotoğraf  ile toplamda 11.012 adet fotoğraf bulunmaktadır. Galerimizdeki fotoğrafları görmek için üstteki ve yandaki menüden Resim Galerisi ne yada BURAYA tıklayınız.

 
Reklamlar...


 
Güncel Haberler
Gümüşhane

GÜVERCİNLİK KÖYLÜLERİ PİKNİKTE BULUŞTU


-GURBETTEN SILAYA GÜVERCİNLİK KÖYÜ PİKNİĞİ YAPILDI

        Gümüşhane’nin merkeze bağlı ve Bayburt sınırında yer alan Güvercinlik köylüleri “Gurbetten Sılaya” pikniği düzenledi.

       İstanbul’dan köylerine tatil için gelen çok sayıda vatandaşın katıldığı piknik organizasyonuyla ilgili bilgi veren Güvercinlik köyü eski dernek başkanı ve GÜYAD başkan yardımcısı Mehmet Fatih Çoban, amaçlarının köylüleriyle bi Tamamını Oku »»»

Gönderen Recep Ergin, Perşembe, 15 Eylül 2011 12:47 Yorumlar(0), Hepsini Oku
Gümüşhane

GÜMÜŞHANE "HUZUREVİNE" KAVUŞUYOR


     AK Parti Gümüşhane Milletvekili Doç. Dr. Kemalettin Aydın, daha önce yatırım programına konulan ancak tahsis edilen arazinin yetersizliğinden dolayı ihale edilemeyen “Huzurevi” için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Şahin ile görüştü.

     Aydın, görüşmenin ardından yaptığı açıklamada huzurevinin projesine ek yapılarak 2012 yılı yatırım programına tekrar konulduğunu, konunun gündemden düşürülmeden huzurevinin modernize edilerek takip edildiğini söyledi.

      Güm&uum Tamamını Oku »»»

Gönderen Recep Ergin, Perşembe, 15 Eylül 2011 10:01 Yorumlar(0), Hepsini Oku
Torul Gençlerbirliği

Torul ilk maçta galip


     Türkiye Aroma Erkekler Voleybol 1.Lig temsilcimiz Torul Gençlerbirliği, Ankara'da devam eden hazırlıklarında oynadığı maçtaTED Kolejlileri 3-1 yendi.

     Sezon öncesi hazırlık çalışmalarına Ankara'da devam eden Torul Gençlerbirliği, ilk hazırlık maçında TED Kolejlileri 3-1 mağlup etti. Hazırlık maçlarına hafta sonuna kadar Ankara'da devam edecek olan Gümüşhane temsilcisinde yeni transferlerden Pedro hafif sakatlığı nedeniyle bu maçta oynatılmadı.
Tamamını Oku »»»

Gönderen Recep Ergin, Perşembe, 15 Eylül 2011 08:41 Yorumlar(0), Hepsini Oku
Gümüşhane

'Ödeme Yapıldı, Sıkıntı Yok'


      Köse Belediye Başkanı Şerif Aygün, ilçeye su sağlayan 3 keson kuyudan bir tanesinin elektriğinin kesik olduğunu ve ilçenin bu keson kuyuya bağlı olan bölümüne bir gün süre ile içme suyu verilemediğini belirterek, "Elektriğin kesik olmasından dolayı kuyularda temizlik yaptık" dedi.

       Aygün, belediyenin borcu konusunda "Gümüşhane Çoruh AKSA Elektrik Dağıtım A. Ş. ile borcun ödenmesi noktasında görüşmelerimizde süre istedik. İstediğimiz sürede ise mevcut bir kaç tane dükkanımızı satışa ç Tamamını Oku »»»

Gönderen Recep Ergin, Perşembe, 15 Eylül 2011 07:39 Yorumlar(0), Hepsini Oku
Gümüşhane

PROF.DR. YUSUF AYVAZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI OLDU


      Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde öğretim üyesi olarak görev yapan hemşerimiz Prof. Dr. Yusuf Ayvaz 15 Ağustos 2011 tarihinde aynı üniversitenin rektör yardımcılığı görevine atandı.

     Ailesi Torul ilçesi Güzeloluk köyünde ikamet eden Prof.Dr. Yusuf Ayvaz, doktora öğrenimini 1988- 1992 yılları arasında ABD tamamlamış ve 2002 yılı haziranında da profesör unvanını aldı.

      Uzun süre Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat mühendisliği bölümünde Tamamını Oku »»»

Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 14 Eylül 2011 22:09 Yorumlar(0), Hepsini Oku
Gurbetten Sılaya

ÜMRANİYE DERNEKLERİ GÜYAD'IN KAHVALTISINDA BULUŞTU


       İstanbul Ümraniye’de dernekleri bulunan farklı illerden oluşan Ümraniye İl Dernekler Platformu Eylül ayı toplantısını Gümüşhane İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği’nin (GÜYAD) ev sahipliğinde yaptı.

      GÜYAD tarafından katılan il dernek başkan ve yöneticilerine yöresel ürünlerden oluşan kahvaltının verildiği toplantının açılış konuşmasını ev sahibi sıfatı ile GÜYAD Başkanı Tahsin Söğüt yaptı.

       Gündemi Ramazan ayı boyunca Ümraniye Belediyesinin il derneklerine Tamamını Oku »»»

Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 14 Eylül 2011 22:09 Yorumlar(0), Hepsini Oku
Gümüşhanespor

Gümüş Uzatmalarda Yıkıldı: 1-1


       (Kaynak: Kırıkhan Olay Gazetesi)

       Gümüşhanespor Kırıkhan deplasmanında uzatmalarda yediği golle 1 puana razı oldu. Gümüşhanesopor  4.hafta karşılaşmasında deplasmanda karşılaştığı Hatay temsilcisi Kırıkhansporla son dakikada yediği golle 2 puanı kaptırdı.

        Maçın 2. dakikasında kazanılan serbest atışta Yalçının ortasında Erhan kafayı vurdu. Top az farkla dışarı çıktı. 18.dakikada sağdan gelişen Kırıkhanspor atağında Fatih yerden kesti, tehlike oluşmadan atak savuşturuldu.  Tamamını Oku »»»

Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 14 Eylül 2011 21:59 Yorumlar(0), Hepsini Oku
Duyuru

GÜMÜŞHANE'DE BUGÜN VEFAT EDENLER


     Kani TERZİ hakkın rahmetine kavuşmuştur. İlimiz Musalla köyü sakinlerinden İrfan ve Mevlüt Terzi'nin kardeşleri Kani TERZİ hakkın rahmetine kavuşmuştur.Merhuma cenab-ı Allahtan rahmet dileriz.14.09.2011 Taziye telefonu İrfan TERZİ:0536 74 94

*****************

      Veysel OKUMUŞ hakkın rahmetine kavuşmuştur. İlimiz Yeniyol köyü sakinlerinden Mürsel,Beşir,Zikri ve Cuma COŞKUN'un kardeşleri Rıdvan, Zeki ve Mehmet COŞKUN'un babaları Veysel COŞKUN hakkın rahmetine kavuşmuştur.Merhuma cenab-ı Allahtan rahmet dileriz.14.09.2011 Taziye telefonu Zakir COŞKUN:0532 483 Tamamını Oku »»»

Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 14 Eylül 2011 15:55 Yorumlar(0), Hepsini Oku
Gümüşhane

İŞADAMININ GEÇMİŞE ÖZLEMİ


-BAGAJINDA BİN 100 KİLOMETRE BOYUNCA “TANDIR” TAŞIDI

     Gümüşhaneli işadamı Ergün Tayfur Çoban, geçmişe özlemini gidermek için özel olarak yaptırdığı tandırı bin 100 kilometrelik yolda aracının bagajında taşıdı.

      İstanbul’da ikamet eden Çoban, aslen Gümüşhane merkeze bağlı Akçahisar köyünden. Çocukluğunu köyde ve fakirlik içerisinde geçiren Çoban, o yıllarda işkembenin kalın kenarlarını köy evinde ki tandırda kebap yapıp ye Tamamını Oku »»»

Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 14 Eylül 2011 13:37 Yorumlar(0), Hepsini Oku
Torul Gençlerbirliği

TORUL GENÇLERBİLRİĞİ'NDEN CİHAN KIRICI'YA GEÇMİŞ OLSUN MESAJI


      Torul Gençlerbirliği Gençlik ve Spor Kulübü, trafik kazası geçiren antrenör Ünsal Kırıcı'nın oğlu Cihan Kırıcı için geçmiş olsun mesajı yayımladı.

     
Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Torul Gençlerbirliği antrenörü Ünsal Kırıcı'nın oğlu  ve milli voleybolcu Mustafa Kırıcı'nın  kardeşi CTE Ankara Kampus Gençlik ve Spor kulübünde voleybol oynayan Cihan Kır Tamamını Oku »»»

Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 14 Eylül 2011 10:30 Yorumlar(0), Hepsini Oku
Gümüşhane

VALİ MAYDA, AĞRI DAĞINA ÇIKAN DAĞCILARI KABUL ETTİ


       Geçtiğimiz hafta sonu Ağrı Dağının zirvesine çıkan sporcular Gümüşhane Valisi Dr. Yusuf Mayda’yı makamında ziyaret etti.

     Zirve yapan bayan sporcuların da bulunduğu grup beraberinde İl Milli Eğitim Müdürü Ferda Yıldırım ve Gümüşhane Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (GÜDAK) Başkanı Mustafa Akbulut’la birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Vali Mayda’ya tırmanışla ilgili detaylı bilgi aktardı.

     Sporcuların yaşadıkları zorlu anların yanı sıra 3 günlük kamp süresince başlarından geçen ilginç Tamamını Oku »»»

Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 14 Eylül 2011 09:15 Yorumlar(0), Hepsini Oku
Gümüşhane

SÜT'TE PAZAR ENDİŞESİ


(Kaynak: Kuşakkaya Gazetesi)

     Gümüşhane İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Kadir Karakoç, Gümüşhane’de damızlık hayvan yetiştiriciliğinin üst düzeylere çıkmasının ardından süt pazarlama sorununun yaşanabileceğini söyledi.

      Yaptığı açıklamada damızlık hayvan ve et fiyatlarındaki belirsizliğin devam ettiğini kaydeden Karakoç,  bu durumun bölgedeki et ağırlıklı üretim yapan işletmelerin sayısını oldukça azalttığını, damızlık hayvanlar için kullandırılan kredilerle birlikte hayvancılık ağırlıklı geç Tamamını Oku »»»

Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 14 Eylül 2011 09:04 Yorumlar(0), Hepsini Oku
Gümüşhane

İL ÖZEL İDARESİ VALİ MAYDA'YI ZİYARET ETTİ


      Gümüşhane İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İsmail Yalçın, birim müdürleri ile birlikte son kararname ile Gümüşhane’ye atanan Vali Dr. Yusuf Mayda’yı ziyaret etti.

     Valilik Makamında Özel İdare yöneticilerini kabul eden Vali Mayda, yöneticilerle tanışarak çalışmalar ve ilin genel durum hakkında bilgi aldı. Çalışmalar ve projeler hakkında da değerlendirmelerin yapıldığı ziyarete Genel Sekreter İsmail Yalçın, Genel Sekreter Yardımcısı Bayram Akçay ve birim müdürleri katıldı.

      Ziyarette Genel Sekr Tamamını Oku »»»

Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 14 Eylül 2011 09:03 Yorumlar(0), Hepsini Oku
Gümüşhane

SAFARİ SANAT SİRKİ GÜMÜŞHANE'YE GELİYOR


       Gümüşhane Belediye Başkanlığının organizasyonu ile Gümüşhane’ye Safari Sanat Sirki geliyor. 16 Eylül günü başlayacak olan gösteriler 3 gün sürecek.

      Atatürk Stadyumunda kurulacak olan çadırda yapılacak gösteriler yaklaşık 1,5 saat sürecek. Geçtiğimiz yıllarda da Gümüşhane’ye gelen Safari Sanat Sirki Gümüşhanelilere, geçmişten geleceğe tarihsel, destansı bir anlatım üslubuyla bir görsel şölen sunacak.

      Safari Sanat Gös Tamamını Oku »»»

Gönderen Recep Ergin, Çarşamba, 14 Eylül 2011 07:37 Yorumlar(0), Hepsini Oku
Gümüşhane

YILDIRIM, DÜNYA İKİNCİSİ ATLETİ KABUL ETTİ


     Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürü Ferda Yıldırım, Arnavutluk’un başkenti Tiran’da yapılan Dünya Dağ Koşusu şampiyonasında Dünya ikincisi olan Çeşminaz Yılmaz'ı makamında kabul etti.

      Antalya Akseki’de Aroma’nın sponsorluğunda yapılan 5. Aroma Dağ Koşusunda 4050 metrelik parkurda Türkiye Şampiyonu olan Yılmaz, Arnavutluk'un başkenti Tiran'da yapılan 27. IAAF Dünya Dağ Koşuları Şampiyonasında da başarılı bir performans sergileyerek, Takım birincisi ve Ferdi ikincisi olarak 3 madalya kazandı.

      Yıl Tamamını Oku »»»

Gönderen Recep Ergin, Salı, 13 Eylül 2011 14:19 Yorumlar(0), Hepsini Oku

Sayfaya Git: |<- İlk Sayfa <<< Önceki Sayfa Sonraki Sayfa >>> Son Sayfa ->|
Haber Sayısı: 12849 ve Her sayfada 15 Haber Görüntüleniyor
Gösterilen Haberler : 12640 den: 12626
 
Son 50 Haber
[Gümüşhane] AK PARTİ KÖSE KONGRESİ YAPILDI
[Spor] GÜMÜŞHANESPOR: 1 - BEŞİKDÜZÜSPOR: 1
[Gümüşhane] "ŞAHANE DÜĞÜN" GÜMÜŞHANE'DE SAHNE ...
[Gümüşhane] KÜRTÜN'E DEVLET-MİLLET İŞBİRLİĞİ İLE EMNİYE ...
[Gümüşhane] GÜMÜŞHANE KENT KONSEYİ: "PESTİL VE KÖMECİL ...
[Gümüşhane] "ALLAH'IN SADIK KULU, BARLA" FİLM ...
[Gümüşhane] İNSANA BENZEYEN PATATES!
[Gümüşhane] KELKİTLİ ŞEHİT AİLESİNE NAKDİ TAZMİNAT ÖDENECEK
[Gümüşhanespor] GÜMÜŞHANESPOR'A KÖSE FASULYESİ
[Gümüşhane] OKUL KANTİNLERİNDEKİ GIDA DENETİMİ TAMAMLANDI
[Gümüşhane] REHBERLİK SERVİSİ ZİYARETLERİ SONA ERDİ
[Gümüşhane] KOLİN, KÜRTÜN'E 200 KİŞİLİK YURT YAPACAK
[Gümüşhane] GÜMÜŞHANE'DE TİYATRO BİLETLERİ 2 GÜN ÖNCEDE ...
[Gümüşhane] YILDIRIM'DAN TÜRK TELEKOM'A TEŞEKKÜR
[Gümüşhane] KÜRTÜN'DE 2 ÖNEMLİ SEMİNER YAPILACAK
[Spor] TFF GÜMÜŞHANE'YE VE KÖPRÜLÜ'YE DEVAM DEDİ
[Spor] VOLEYBOLDA SON GÜLEN TÜRK TELEKOM OLDU « BOL FO ...
[Gümüşhane] GÜMÜŞHANELİ İŞADAMI KELKİT'E ANAOKULU YAPACAK
[Gümüşhane] EMEKLİ ÖĞRETMEN EVİNİ DEPREMZEDE AİLEYE TAHSİS ...
[Gümüşhane] GÜMÜŞHANE'DE SULANAN ALANLAR ARTIYOR
[Gümüşhane] BELEDİYE KATILIM PAYLARININ TAHSİLATINA BAŞLADI
[Gümüşhane] GÜMÜŞHANE EĞİTİMİNDE "SODES" FARKI
[Gümüşhane] GÜMÜŞHANE'DEN MEHMET AKİF GEÇTİ
[Gümüşhane] "İÇİNDEKİ GİRİŞİMCİYİ HAREKETE GEÇİR"
[Gurbetten Sılaya] 250 İŞADAMI ŞİRKETLEŞMEK İÇİN BİR ARAYA GELİYOR
[Gümüşhane] Gümüşhane'de trafik kazası: 1 ölü, 1 yaralı
[Gümüşhane] GÜMÜŞHANELİ UÇMAYI SEVDİ
[Gümüşhane] DOKA'DAN MECLİSE BRİFİNG
[Gümüşhane] AKÇAY, PAKİSTAN'A GİDİYOR
[Gümüşhane] TÜRK TELEKOM'DAN HEM SEMİNER HEM TİYATRO
[Gümüşhane] AK PARTİ İLÇE KONGRELERİ HAFTA SONU BAŞLIYOR
[Gümüşhane] "GÜMÜŞHANE'YE YATIRIM YAPAN FİRMALAR Ş ...
[Gümüşhane] GÜMÜŞHANE'DE KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ ...
[Gümüşhane] GÜMÜŞHANE'DE PTT BİNALARI YENİLENİYOR
[Gümüşhane] GÜMÜŞHANE BUZ TUTTU
[Gümüşhane] KOZA ALTIN'DAN "SİYANÜR" CEVABI
[Gümüşhane] CHP KELKİT YÖNETİMİ BELLİ OLDU
[Gümüşhane] PLASTİK KAPAKLAR TEKERLEKLİ SANDALYE OLUP VAN&# ...
[Gümüşhane] BİSİKLETİYLE TÜRKİYE'Yİ DOLAŞAN YEŞİLAY GÖN ...
[Gümüşhane] GÜMÜŞHANE'YE 3 ÖDES PROJESİ
[Gümüşhane] TATİL BİTTİ...
[Gümüşhanespor] Gümüş, Diyarbakır'da Tutunamadı: 0-2
[Gümüşhane] Zigana'da Kayak Sezonu Başladı « GÖRÜNTÜLÜ »
[Gümüşhane] Sineması Olmayan Gümüşhane'ye 7 Boyutlu Sin ...
[Gümüşhane] 'ALLAH'IN SADIK KULU BARLA' GÜMÜŞHA ...
[Gümüşhane] ZİGANA'NIN EŞSİZ GÜZELLİĞİ « BOL FOTOĞRAFLI ...
[Gümüşhane] ÖZEL BAHARLI ÖĞRENCİLERDEN ERCİŞ'E YARDIM
[Gurbetten Sılaya] İSTANBUL SİYANÜRÜ TAKİBİNE ALDI
[Gümüşhane] ŞİRAN GÜNE KAR'LA UYANDI
[Gurbetten Sılaya] NALÇACI AİLESİNİN ACI GÜNÜ
 


MKPortal M1.1.1 ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.06897 saniyede 16 sorguyla oluşturuldu